Szkoła Podstawowa w Jamnie

Tel.: (46) 838 90 90

E-mail: spjamno@wp.pl

Konkurs Przyrodniczy DZIOBAK

7 marca 2024 r. w Pijarskim Liceum Ogólnokształcącym Królowej Pokoju w Łowiczu odbył się etap międzyszkolny XIV edycji Konkursu Przyrodniczego „Dziobak” pod patronatem Rektora Politechniki Łódzkiej.
Konkurs swym zakresem obejmował wiedzę i umiejętności z biologii i chemii zawarte w podstawie programowej szkoły podstawowej.
Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowali: Mikołaj Kruk, Maja Pira oraz Róża Wróbel – uczniowie klasy VIII.
W konkursie Mikołaj Kruk wywalczył II miejsce a dziewczynki zdobyły "Złote Bilety" uprawniające do przyjęcia do Pijarskiego LO.
W rywalizacji międzyszkolnej najlepsza okazała się nasza szkoła !!!
Po skończeniu części konkursowej uczestnicy wysłuchali wykładu pani dr inż. Justyny Miedzianowskiej pt. "Jak materiały polimerowe zmieniają świat"?"
Gratulujemy zwycięzcom!