Ślubowanie klasy 1 i Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Za nami podwójna uroczystość. Dziś z rana przyjęliśmy w poczet uczniów szkoły tegorocznych pierwszoklasistów oraz obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej.
Ślubowanie przebiegło w miłej atmosferze w gronie rodziców i zaproszonych gości z Rady Rodziców: Pani Karoliny Gajdy oraz Pani Marty Podolskiej. Nasi pierwszoklasiści zaprezentowali niemałe umiejętności: były piosenki , wiersze , a także układ taneczny . Aktu pasowania na ucznia dokonała Pani Dyrektor Agnieszka Wawrzyniak. Pani Mariola Szwarocka - Napieraj, wychowawczyni klasy pierwszej, była niezwykle dumna ze swoich podopiecznych.
Część artystyczną dedykowaną nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły przygotowali przedstawiciele Samorządu Szkolnego wraz z klasą V pod sprawnym okiem Pani Katarzyny Ostaszewskiej i Pana Dawida Dutkiewicza.
Wszystkim uczestnikom naszej akademii dziękujemy za przybycie!