Wycieczka do Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach na spektakl pt. „Mały Książę

W poniedziałek 27 listopada uczniowie klas VI, VII, VIII pojechali do Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach na spektakl pt. „Mały Książę”.
Była to okazja, by rozbudzić wśród młodzieży zainteresowanie kulturą oraz poznać lub przypomnieć sobie dzieje chłopca z asteroidy B612, które są tematem lektury obowiązkowej w starszych klasach.
Wierna inscenizacja opowieści Antoine'a de Saint - Exupery'ego ukazana w nietypowy sposób przypadła uczniom do gustu. Urzekająca muzyka, ciekawe stroje i atrakcyjne efekty specjalne sprawiły, że spektakl przeniósł wszystkich w świat fantazji, jak również pozytywnie motywował do zastanowienia się nad znaczeniem przyjaźni i miłości w życiu człowieka.